Výrobci

DĚTSKÁ OBUV 

Zabýváme se prodejem dětské zdravotní obuvi již mnoho let. Soustředíme se převážně na obuv zdravotně nezávadnou a vždy jen s certifikátem kvality. Vybrat kvalitní a vhodnou obuv pro vaše děti není jednoduché, pro to jsme zde pro Vás a rádi Vám s výběrem obuvi pomůžeme. Je velice důležité výběr dětských bot neuspěchat. Rádi Vás uvidíme i v naší kamenné prodejně, kde nožky přeměříme a společně vybereme jen to nejlepší.

Podkategorie

Holínky
Holinky dětské
Celoroční
Boty jsou určeny pro děti od jara až do podzimu. Pokud chcete pořídit svému dítěti skutečně funkční boty, může zvolit např. obuv s membránou – tato membrána zajistí dítěti suché nohy, nepropustí do bot vodu, a zároveň odvádí vlhkost způsobenou pocením nožiček z boty ven. Dětské celoroční boty jsou vyráběny z kvalitních hovězích a vepřových usní, měkkých kožených nebo textilních vyjímatelných absorpčních stélek s podporou klenby, a odolných a lehkých podešví z přírodní pryže.
Letní
Tato obuv je vhodné obutí pro horké letní dny. Sandálky musí být vzdušné, aby se noha dítěte zbytečně nepotila, ale pro jejich výběr platí stejná pravidla, jako pro celoroční nebo zimní obuv . Design, precizní zpracování, kvalitní materiály, ohebná podešev a savá stélka je dnes samozřejmostí.
Zimní
Dětské zimní boty by měly být vyrobeny z kvalitního materiálu, samozřejmostí je pevný opatek a pružná ohebná podešev, která musí být dostatečně robustní, aby dobře izolovala. Dále pak bota musí mít vhodné zateplení, aby si nohy udržely pěkně v teple. Můžete zvolit i obuv s membránou TEX, ta odvádí přebytečnou vlhkost ven z boty a dětská noha zůstává suchá.
Domácí
Do této kategorie spadají např. zdravotní ortopedické pantofle, které zajistí vašim dětem pohodlí na každém kroku. Svršek obuvi je většinou vyroben z kůže. Pantofle mají většinou dva nastavitelné pásky přes nárt, anatomicky tvarovanou koženou stélku a rovnou podešev . Dále zde najdete bačkůrky všech možných velikostí a druhů. Ideální obutí na doma i do školy.
Nepromokavá obuv
Nabízí prodyšnost, optimální izolaci a trvalou nepromokavost při nejrůznějších aktivitách. Hlavní výhoda - Nepromokavá a prodyšná obuv pro ty, kdo potřebují střední až vysokou tepelnou izolaci na ochranu před přírodními živly. Výhoda - Optimální kombinace prodyšnosti a tepelné izolace - Nohy zůstanou v teple a suchu, nikdy se nezpotí - ani v extrémních podmínkách - Trvalá nepromokavost zabraňuje pronikání vlhkosti - Vhodné jako zimní obuv.
Výprodej
Do této sekce řadíme obuv dětskou, která je v akci.
na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 349 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 349 položek